Výškovo nastaviteľný elektrický stôl model Rob 1400 Jan Nowak
produkt už nie je v ponuke

Výškovo nastaviteľný elektrický stôl model Rob 1400 Jan Nowak

produkt už nie je v ponuke
 • Do obchodu
 • Parametre

Do obchodu

Výškovo nastaviteľný elektrický stôl model Rob 1400 Jan Nowak

Výškovo nastaviteľný stôl – nenahraditeľný pri každodennej práci,Každodenná práca za stolom môže byť bezpečná a pohodlná a ergonomickú polohu nezaručuje iba ideálna kancelárska stolička. Objavte inteligentný elektrický stôl Rob a presvedčte sa, že aj dlhé hodiny práce môžu byť bezpečné pre chrbticu a celé telo a mimoriadne pohodlné. Rob sa vám vždy prispôsobí.,Dlhodobé sedenie v zamestnaní spôsobuje vznik alebo zhoršenie zdravia. Výškovo nastaviteľný stôl Vám dáva možnosť pracovať aj v stoji a zároveň chráni Vaše zdravie.

ZMENA VÝŠKY,Náš elektrický stôl sa vždy dokonale prispôsobí vašej výške. Rob umožňuje bezpečnú a pohodlnú prácu v sede aj v stoji, pretože má výškový rozsah od 72 do 117 cm.,Inteligentný mechanizmus s tichým chodom si zapamätá vašu preferovanú výšku. Náš elektrický stôl má nastavovací mechanizmus s pamäťovou funkciou (Memory), ktorý si zapamätá vašu preferovanú polohu a umožní vám ju kedykoľvek nastaviť.

IQ REMINDER,Náš elektrický stôl má navyše funkciu, ktorá vám po 30, 40 alebo 60 minútach pripomenie zmenu polohy. Change Trigger za vás zapamätá, že zmena polohy je potrebná pre pohodlie a bezpečnosť držania tela, a umožní vám pracovať voľne a pohodlne.

DRŽIAKY,Aby bola práca za stolom ešte pohodlnejšia, vybavili sme náš výškovo nastaviteľný stôl dvoma praktickými držiakmi na slúchadlá a na hrnček. S Robom budete mať vždy po ruke všetky predmet alebo herné doplnky, ktoré potrebujete. Hrnček nemusí stáť na stole, takže sa vyhnete nehodám a účinne ochránite svoje zariadenie pred "potopou".,Náš elektrický stôl je zárukou pohodlia počas každodennej práce. Celá doska stolu je váš pracovný priestor. Okrem toho sú držiaky vyrobené zo zosilneného plastu, takže sú odolné voči poškodeniu.

PRAKTICKÉ ORGANIZÉRY,Rob má v zadnej časti stolovej dosky špeciálny organizér, vďaka ktorému budete mať káble vždy v potrebnom poriadku. Náš elektrický stôl vám umožní pohodlne pracovať na dokonale usporiadanom povrchu. Okrem toho špeciálne svorky držia kábel mechanizmu nastavenia výšky, takže Rob bude vyzerať elegantne a esteticky.

SOLÍDNA DOSKA,Stôl Rob má nosnosť až 80 kg a jeho celková plocha je široká 140 cm a dlhá 60 cm. Náš elektrický stôl určite pojme všetko, čo potrebujete pri každodennej práci - monitory, notebook, šanóny alebo priehradky na dokumenty alebo kancelárske príslušenstvo.

PODLOŽKA VO VEĽKOSTI XLNa doske stolu Rob je krásna a mäkká podložka, takže myš sa bude hladko a plynulo kĺzať a predlaktia pohodlne opreté. Náš výškovo nastaviteľný stôl má vďaka podložke osobitý charakter a je zároveň pohodlnejší počas každodennej práce. So šírkou 70 cm a dĺžkou 60 cm je podložka pod myš výnimočne veľká a nešmýka sa po povrchu stola, čím zaručuje úplné pohodlie.,S Robom je práca za stolom pohodlná a hlavne bezpečná. Náš elektrický stôl vám umožní pracovať v ergonomickej polohe, pripomenie vám, keď potrebujete zmeniť polohu, a udrží vaše káble a priestor na stole dokonale usporiadané. Vďaka svojej spoľahlivej konštrukcii je Rob vhodný pre domáce kancelárie, kancelárie, firmy, úrady, školy a advokátske kancelárie.

Parametre produktu

 • Farba Antracitová/orech
 • Výška 72 cm
 • Šírka 140 cm
 • Hĺbka 60 cm
 • Materiál kov
 • manufacturer JANNOWAK
 • Dostupnost Skladem
 • Podobné produkty

Podobné produkty

 • Podobné produkty podľa značky

Podobné produkty podľa značky

Prihláste sa do newslettera

Prihláste sa do newslettera