Výškovo nastaviteľný elektrický stôl model Egon 1100 Jan Nowak

321,99 €

Dostupnosť: Skladom

0 hlasov

Do obchodu Biano.sk

 • Do obchodu
 • Parametre

Do obchodu

Výškovo nastaviteľný elektrický stôl model Egon 1100 Jan Nowak,Výškovo nastaviteľný stôl – bezpečie je základ,Aj doma si môžete vytvoriť ideálne ergonomické pracovné stanovisko pre každodennú prácu! Egon je elektrický stôl, ktorý dokonale vybaví malé miestnosti a bol vytvorený pre tých, ktorí chcú pracovať pohodlne a bezpečne. Vďaka malým rozmerom je Egon ideálny model pre domácu kanceláriu.,Správna pracovná poloha je spôsob, ako sa vyhnúť mnohým negatívnym dôsledkom, ako je napríklad vznik alebo zhoršenie posturálnych chýb. Kombinácia sedenia a státia je istým spôsobom, ako to dosiahnuť - náš inteligentný stôl s nastaviteľnou výškou to umožňuje. Vždy vám bude vyhovovať.,Moderný mechanizmus s tichým chodom vám umožní nastaviť výšku dosky podľa vašej výšky, čo znamená nielen bezpečnú, ale aj úplne pohodlnú polohu. Vďaka dizajnu Egon je náš elektrický stôl vhodný do každej kancelárie, pracovne alebo izby. Ergonomické riešenia vám umožnia pracovať bezpečne a pohodlne.

SPOĽAHLIVÉ NASTAVENIEVďaka nastaveniu výšky budete vždy pracovať presne tak, ako chcete. Každá poloha, či už v sede alebo v stoji, bude pohodlná a stabilná a úroveň dosky stola sa dokonale prispôsobí vašej postave, pretože Egon má výškový rozsah od 72 do117 cm. Zdvíhací mechanizmus je spoľahlivý a funguje mimoriadne hladko.,Nastavovací mechanizmus má funkciu Memory a zapamätá si zvolenú výšku. Stačí teda raz vybrať najlepšiu polohu pre vašu postavu a Egon vám ju poskytne vždy, keď stlačíte správne tlačidlo. Postarali sme sa aj o najmenší detail!

IQ REMINDER,Ak Vám záleží na zdraví a správnej pozícii tela, tak je pri niekoľkohodinovej práci za stolom nevyhnutné meniť polohu. Našťastie je náš elektrický stôl vybavený funkciou Change Trigger - funkcia, ktorá vám každých 30, 40 alebo 60 minút pripomenie, aby ste zdvihli alebo znížili pracovnú dosku a pokračovali v práci v inej polohe. Získate potrebné bezpečie a plný komfort.,Change Trigger vznikol pretov, aby potreba zmeny polohy nenarušovala vašu prácu alebo štúdium. Mysleli sme na všetko!

DRŽIAKYAby bola práca za stolom ešte pohodlnejšia, vybavili sme náš výškovo nastaviteľný stôl dvoma praktickými držiakmi na slúchadlá a na hrnček. S Egonom budete mať vždy po ruke všetky predmet alebo herné doplnky, ktoré potrebujete. Hrnček nemusí stáť na stole, takže sa vyhnete nehodám a účinne ochránite svoje zariadenie pred "potopou".,Náš elektrický stôl je zárukou pohodlia počas každodennej práce. Celá doska stolu je váš pracovný priestor. Okrem toho sú držiaky vyrobené zo zosilneného plastu, takže sú odolné voči poškodeniu.

PRAKTICKÉ ORGANIZÉRYEgon má v zadnej časti stolovej dosky špeciálny organizér, vďaka ktorému budete mať káble vždy v potrebnom poriadku. Náš elektrický stôl vám umožní pohodlne pracovať na dokonale usporiadanom povrchu. Okrem toho špeciálne svorky držia kábel mechanizmu nastavenia výšky, takže Egon bude vyzerať elegantne a esteticky.

SOLÍDNA DOSKAEgon má robustnú 110 cm širokú dosku, ktorá unesie až 80 kg! Náš výškovo nastaviteľný stôl poskytuje dostatok priestoru a pojme všetko, čo potrebujete na každodennú prácu..,Mäkká podložka umožňuje pohodlné opretie predlaktia a plynulý pohyb myšou, takže oceníte tiež jej kvalitu. Navrhli sme ju vo veľkosti XL, takže vyzerá originálne a poskytuje plný komfort.

Každodenná práca pred obrazovkou počítača nemusí byť škodlivá pre zdravie a nebezpečná pre držanie tela. Elektrický stôl s nastaviteľnou výškou je ideálny spôsob, ako spojiť prácu v sede a v stoji do ergonomického celku. Egon sa postará o vaše pohodlie a bezpečnosť na dlhé roky.

Parametre produktu

 • Farba Antracitová/orech
 • Výška 72 cm
 • Šírka 110 cm
 • Hĺbka 60 cm
 • Materiál kov
 • manufacturer JANNOWAK
 • Dostupnost Skladem
 • Podobné produkty

Podobné produkty

 • Podobné produkty podľa značky

Podobné produkty podľa značky

Prihláste sa do newslettera

Prihláste sa do newslettera