Tempo Kondela Sedacia súprava v tvare U, ekokoža čierna, pravá, BITER U

1299,00 €

Značka: Tempo Kondela
Dostupnosť: Skladom

0 hlasov

Do obchodu Omega-nabytok.sk

  • Do obchodu

Do obchodu

Sedacia súprava BITER U je v tvare U, čo poskytuje priestor na sedenie pre všetkých členov domácnosti. Vyrobená je z kvalitnej čiernej ekokože, ktorá sedačke dodáva tú správnu gráciu. Jej údržba vám nezaberie veľa času, vystačíte si s jemnou handričkou a slabým mydlovým roztokom, prípadne prostriedkom určeným na ošetrenie ekokože. Tento materiál je navyše vhodný pre alergikov. Sedaciu súpravu využijete taktiež na spanie, s rozmermi lôžka 120x200 cm sa budete cítiť ako v bavlnke. Ďalšou výhodou sedacej súpravy je jej úložný priestor. Do jej útrob si hravo schovávate čokoľvek, čo v danej chvíli nepotrebujete. 

Materiál: ekokoža,Farba: čierna,Rozmery:

ŠxHxV: 330x215/153x88,plocha na spanie (ŠxD): 120x260 cm,výška sedu: 47 cm,hĺbka sedu: 53 cm,šírka voľného priestoru medzi otomanmi: 148 cm,výška spodného priestoru od podlahy: 3 cm,nosnosť na osobu: 90 kg

Ponúkame vám možnosť zvoliť si farebný odtieň zo siedmich farieb látky Cablo a zo siedmich farieb ekokože. Odtiene nájdete v priloženom vzorkovníku.  Dodacia doba 8-12 týždňov. Cena takto zloženej sedačky v inej farbe závisí od počtu jednotlivých dielov, ktoré ju tvoria.

  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podľa značky

Podobné produkty podľa značky

Prihláste sa do newslettera

Prihláste sa do newslettera