Svetlosivá rozkladacia rohová pohovka SMART, obojstranná

569,90 €

Dostupnosť: Skladom

0 hlasov

Do obchodu Scandishop.sk

  • Do obchodu

Do obchodu

Vzhľad pohovky Prevedenie: Rohová, Pohovka do L Veľkosť : Pohovka do 250 cm Farba: Svetlosivá Varianta rohu: Ľavý roh , Pravý roh, Univerzálny roh Poťah : LINCOLN 86 Pozn.: Dekor drevotriesky vo vnútri pohovky sa môže líšiť od produktovej fotografie.

Materiál pohovky Konštrukcia je vyrobená z bukového a borovicového dreva. Ďalšími materiálmi na výrobu rámu pohovky sú drevotrieska, preglejka a tvrdá doska. Sedáky sú vyrobené z vlnitých pružín a kvalitnej matracovej HR peny.

Zloženie poťahu : 100% Polyester Materiál poťahu : Manšestr (Velur) Typ peny: HR pena Typ sedáku: Pružinové jádro Odolnosť proti oderu (Martindale): 100 000 Rozmery pohovky Šírka: 250 cm Hĺbka: 94 cm Výška: 90 cm Výška sedu: 47 cm Výška nôh: 4 cm Plocha na spanie: 250 x 137 cm Pohovka sa posiela v dvoch kusoch, ktoré sa prepravujú na palete. Výška balenia je 170 cm.

Vybavenie Úložný priestor: Áno Lôžková úprava: Áno Lôžková úprava Rozkladanie do lôžka: Áno Typ rozkladania: Mechanizmus so sklopnými chrbtami Dodávané v demonte.

Lincoln Plyšová hebká látka Lincoln svojím vzhľadom pripomína menčester. Jeho jedinečný 3D efekt je na dotyk príjemný, navyše veľmi pevný a odolný. Jemné chĺpky na povrchu sa ľahko čistia pomocou špeciálnych prípravkov pre čalúnený nábytok. Pre svoje jedinečné vlastnosti sa využíva ako čalúnická textília na sedacie súpravy, kreslá i stoličky. Vyrobená je zo 100% polyesteru o vysokej gramáži.

Dôležitým parametrom používaných tkanín je ich pevnosť a odolnosť proti oderu, tzv. Test Martindale. V laboratórnych podmienkach to znamená, že po prekonaní určitého počtu cyklov javí látka opotrebovanie.Čím je číslo vyššie, tým lepšie. Látka Lincoln sa pýši číslom 100.000 cyklov, eda úplného maxima. Bežné látky v domácnosti majú okolo 20.000 cyklov.

  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podľa značky

Podobné produkty podľa značky

Prihláste sa do newslettera

Prihláste sa do newslettera