STAGRA Sedacia súprava CHANTAL PREVEDENIE: PRAVÉ

1233,00 €

Značka: STAGRA
Dostupnosť: Skladom

0 hlasov

Do obchodu Omega-nabytok.sk

  • Do obchodu

Do obchodu

Moderná a štýlová rozkladacia súprava Chantal v tvare U, jej sedenie poskytuje dostatok miesta, sedáky sú dostatočné široké a hlboké. Výplňou sedenia sú vlnité pružiny a pena strednej tvrdosti. Zo zadnej časti je čalúnená, čiže ju môžete umiestniť aj do priestoru. Chantal ponúka veľké rozmery čo ju predurčuje na využitie hlavne vo väčších miestnostiach. Bude skvelou pomocníčkou na veľkých rodinných stretnutiach alebo oslavách s priateľmi. Sedaciu súpravu Chantal si môžete vyskladať podľa vlastných rozmerov - jednotlivé moduly na vyžiadanie.

Samozrejmosťou je výber poťahovej látky a pravého a ľavého prevedenia. Na obrázku je sedacia súprava v pravom prevedení.

- umožňuje, aby si každý používateľ bez ohľadu na svoju výšku vychutnal úplné pohodlie,- kovové elegantné nohy sa hodia k štýlu rohovej sedacej súpravy,- výška sedenia je 44 cm,- je rozkladacia, má úložný priestor a zo zadnej časti je čalúnená, čiže ju môžete umiestniť aj do priestoru

Vybrať si môžete z viacerých farebných prevedení, ktoré nájdete tu:

0 cenová skupina,1 cenová skupina,2 cenová skupina,3 cenová skupina

Cena sedačky sa mení v závislosti od druhu Vami zvoleného poťahového materiálu, v prípade záujmu o kombinované prevedenie látok je príplatok vo výške 10%.,Požadované farebné prevedenie a typ materiálu, prosím uveďte do poznámky v objednávke. Konečná suma sedačky Vám bude následné vypočítaná podľa cenovej kategórie, o ktorej Vás budeme informovať.

  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podľa značky

Podobné produkty podľa značky

Prihláste sa do newslettera

Prihláste sa do newslettera