Penový matrac STANDARD 80x200 cm Ochrana matraca: BEZ chrániča matraca
produkt už nie je v ponuke

Penový matrac STANDARD 80x200 cm Ochrana matraca: BEZ chrániča matraca

produkt už nie je v ponuke
  • Do obchodu

Do obchodu

Penový matrac STANDARD je medzi našimi zákazníkmi veľmi obľúbený. Ide o veľmi kvalitný matrac, ktorý v našom e-shope kúpite za skvelú cenu. Prečo zvoliť matrac STANDARD?

Penový matrac STANDARD je vyrobený z hypoalergénneho materiálu má vysokú hmotnosť a matrac chráni poťah so zipsom, ktorý je ľahko snímateľný a môžete ho pohodlne vyprať v práčke. Súčasťou matraca je 7 zónová profilovaná horná vrstva, ktorá výrazne zlepšuje pohodlie počas spánku a zároveň je zárukou perfektnej hygieny. Vzduchovody vytvorené tvarovanou penou umožňujú, aby v matraci vzduch neustále cirkuloval, čo minimalizuje potenie. Voľný prietok vzduchu navyše zabraňuje tvorbe plesní, hromadenie roztočov a ďalších alergénov. Matrac je rozdelený do siedmich zón, ktoré boli navrhnuté tak, aby zodpovedali anatómii ľudského tela.

PARAMETRE Technológia: PUR pena s masážnym efektom,Rozmery: 80 x 200 cm,Výška: 12 cm

Dôležité informácie k matracom Výrobná tolerancia matracov je + -2 cm na výšku, šírku a dĺžku Matrac sa po rozbalení môže nafukovať až 48h Farba peny matrace sa môže líšiť od obrázku - farba peny nemá vplyv na vlastnosti matrace

  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podľa značky

Podobné produkty podľa značky

Prihláste sa do newslettera

Prihláste sa do newslettera