MODERNHOME Záhradné ležadlo Zero Gravity sivé
produkt už nie je v ponuke

MODERNHOME Záhradné ležadlo Zero Gravity sivé

produkt už nie je v ponuke
  • Do obchodu
  • Parametre

Do obchodu

Špecifikácia:

Nastaviteľná poloha na ležanie,Ideálne na záhradu, terasu, ale aj na pláž,Skladací stolík na odloženie telefónu a pohára s nápojom,Vrecko na noviny, okuliare alebo iné plážové doplnky,Pohodlná opierka hlavy,Vodopriepustný materiál - vodotesná konštrukcia,Skladacia konštrukcia na jednoduché skladovanie,Protišmykové podložky

NASTAVITEĽNÉ ZÁHRADNÉ LEŽADLO,Oddych v záhrade počas teplých dní môže byť ešte príjemnejší, ak si naň vyberiete ten správny nábytok. Lehátko je vyrobené z odolného materiálu a poskytne vám ešte viac potešenia pri relaxácii na čerstvom vzduchu. Materiál je odolný voči poveternostným podmienkam, oderu a ľahko sa udržiava. Súprava lehátok obsahuje opierku hlavy, ktorá udrží vašu hlavu v polohe pre maximálne pohodlie a relaxáciu.

DOBRE NAVRHNUTÉ ZÁHRADNÉ LEHÁTKO,Mäkký, pohodlný vankúš vám umožní odpočívať v správnej polohe. Takto si môžete čítať knihu alebo sa opaľovať a váš krk bude vždy v správnej polohe. V zostave s lehátkom dostanete malý stolík. Môžete ho jednoducho pripevniť na ľavú alebo pravú stranu lehátka, aby ste mali po ruke telefón a studený nápoj. Lehátko má aj funkčné vrecko, do ktorého si môžete uložiť obľúbenú knihu, noviny alebo vybavenie na opaľovanie.

NASTAVITEĽNÁ POLOHA LEHÁTKA,Na zabezpečenie maximálneho pohodlia pri relaxácii bolo ležadlo ModernHome navrhnuté tak, aby ste si mohli plynulo nastaviť polohu ležania. K dispozícii sú 3 polohy, ktoré sú vhodné na opaľovanie, čítanie knihy alebo sedenie pri stole.,Odolný oceľový rám bol ošetrený práškovou farbou a navrhnutý tak, aby udržiaval stabilitu ležadla, aj keď je operadlo úplne vysunuté. Nohy lehátka majú gumové podložky, ktoré stabilizujú lehátko na klzkom a mokrom povrchu a chránia ho pred poškodením.

ROZMERY

Dĺžka: 72 cm,Výška: 107 cm

PARAMETRE:

Extra: vrecko + stôl,Nastavenie: 3 polohy,Skladacie,Nosnosť: 120 kg,Hmotnosť: 5 kg,Vývojár: ModernHome

Parametre produktu

  • Materiál Látka
  • Polohovací Ano
  • Skládací Ano
  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podľa značky

Podobné produkty podľa značky

Prihláste sa do newslettera

Prihláste sa do newslettera