Maľovaný POP Art obraz -21% Zľava Ian Brown "do 24hodín" 3 dielny 120x80cm ib2 (objednajte do 12:00 s doručením do 24 hodín)

59,90 €

Značka: ARTMIE
Dostupnosť: Skladom

0 hlasov

Do obchodu Obraznastenu.sk

  • Do obchodu

Do obchodu

Chceme pre vás maľovať obrazy, ktoré si zamilujete. Preto sa snažíme pri každom jednom kúsku o precíznosť. Tvoríme zo všetkých síl, no momentále pre vás vieme namaľovať obraz najskôr za 20 - 25 dní.,Ak chcete obraz z nášho ateliéru darovať ako darček, radi vám zhotovíme darčekový poukaz na mieru s textom, že obraz práve maľujeme. Ak sa vám predsa nechce čakať, odporúčame vám veľmi obľúbené reprodukcie našich maľovaných obrazov. Nájdete ich tu https://www.obraznastenu.sk/autorske-reprodukcie-na-platne

Ručne maľovaný obraz v štýle POP ART. Je zárukou jedinečnosti a originality, ktorú nikde inde nenájdete. Je tým pravým čo prinesie do Vašich domácností a pracovísk ducha moderného umenia. Už dnes môžete mať niečo čo nikto iný nemá.,Farba je ťahaná až za okraj rámu. Z tohoto dôvodu nieje na tento obraz potrebný rám.,Obraz je namaľovaný na kvalitnom nemeckom plátne s drevenou kostrou.,Pri maľbe boli použité vysoko-kvalitné nemecké akrylové farby, ktoré zabezpečujú jasnejšie kontrasty a dlhšiu životnost obrazov.,Všetky obrazy sú balené v kvalitných materiáloch.,Už dnes môžete mať niečo čo nikto iný nemá.

  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podľa značky

Podobné produkty podľa značky

Prihláste sa do newslettera

Prihláste sa do newslettera