Kokosový matrac COCO STANDARD 18cm 80x200 cm Ochrana matraca: VRÁTANE chrániča matraca

159,00 €

Dostupnosť: nie je skladom

0 hlasov

Do obchodu Scandishop.sk

  • Do obchodu

Do obchodu

Hypoalergénny kokosový matrac COCO STANDARD s vysokou plošnou hmotnosťou je skvelou voľbou pre veľmi náročných zákazníkov. Kokosový matrac je vybavený ochranným zipsom v tvare L. S poťahom sa dá veľmi ľahko manipulovať a môžete ho pohodlne vyprať v práčke. Kokosový matrac COCO STANDARD má celkovo 9 zón rôznych tvrdostí a vďaka použitej technológii Hard má tento matrac až o 30% väčšiu životnosť než matrace vyrobené štandartnými technológiami. Každá z pružín kokosového matraca STANDARD je umiestnená v samostatnej kapse, čo pomáha znižovať napätie a riziko zrútenia o 40%. Doprajte si zdravý a celkom komfortný spánok, ktorý kokosový matrac STANDARD ponúka. Matrac sa postará o udržanie Vašej ideálnej polohy počas spánku a dokonale tlmí pohyb ďalších ľudí na matraci.

 

Prečo zvoliť matrac s kokosovým vláknom?

Kokosový matrac je 100% prírodný. Matrac s kokosovým vláknom má tuhšiu konzistenciu. Pevnejšia konzistencia je zdravšia pre chrbticu—poskytuje chrbtici potrebnú oporu. Kokosový matrac uľavuje od bolesti chrbtice. Kokosový matrac je vhodný obzvlášť pre deti, ktorým sa kosti ešte tvarujú.  

PARAMETRE:,Technológia: PUR pena, taštičková technológia, kokosová doska,Rozmery: 80x200 cm,Výška: 18 cm,Tvrdosť: H3 – strana s PUR penou, H4 – strana s kokosovou doskou

  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podľa značky

Podobné produkty podľa značky

Prihláste sa do newslettera

Prihláste sa do newslettera