InternetovaZahrada - Hliníková pergola Borneo 6x3 m - šedá

1249,00 €

Dostupnosť: Skladom

0 hlasov

Do obchodu Biano.sk

  • Do obchodu
  • Parametre

Do obchodu

Veľká hliníková pergola 6 x 3 m je ideálna pre terasu priamo pri dome. Šedý základný rám pozostáva z práškovo lakovaného hliníka. Pozinkované oceľové spoje držia hliníkové prvky bezpečne pohromade. Vďaka kovu odolnému voči poveternostným vplyvom a korózii je pergola ideálna na dlhé roky vonkajšieho používania. Pergola je vyrobená zo sivých viacstenných polykarbonátových dosiek, ktoré sú odolné voči poveternostným vplyvom, nárazuvzdorné a trvácne. Pergola je určená na montáž na stenu. Súčasťou pergoly sú tri integrované odkvapové žľaby so štyrmi odkvapovými výpustmi, ktoré zaisťujú, že dažďová voda bude vždy čisto a kontrolovane odtekať zo strechy. Pergola sa ľahko čistí a vyžaduje len malú údržbu. Nečistoty môžete odstrániť mäkkou handričkou a teplou vodou. Nehrdzavejúci kov je navyše bezúdržbový a nevyžaduje náter.

Technické špecifikácie:

Materiál rámu: hliník s práškovým nástrekom,Materiálové spoje: pozinkovaná oceľ,Materiál strechy: polykarbonát s UV náterom,Farba rámu a pásov: tmavošedá,Počet stĺpikov: 4,Počet dažďových žľabov: 3,Počet odtokových kanálov: 4,Strešná tlaková nosnosť: 70 kg / m2,Sila vetra: do 100 km/h (sila vetra 10)

Rozmery:

Šírka: 618 cm,Hĺbka: 303 cm,Predná výška: 212 cm,Výška vpredu: 226 cm,Výška vzadu: 278 cm,Hrúbka kovu: 1 mm,Hrúbka dosiek s dvojitou stenou: 6 mm,Rozmery stĺpika: 4 x 10 cm

Rozsah doručenia:

1 x pergola

Parametre produktu

  • manufacturer InternetovaZahrada
  • Dostupnost Skladem
  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podľa značky

Podobné produkty podľa značky

Prihláste sa do newslettera

Prihláste sa do newslettera