HALMAR Kuchynská linka Fiola 260 cm dub sonoma/biely lesk

473,84 €

Značka: HALMAR
Dostupnosť: Skladom

0 hlasov

Do obchodu Houseland.sk

  • Do obchodu
  • Parametre

Do obchodu

Moderná kuchynská linka zo série Fiola ponúka dostatok pracovného a úložného priestoru na uloženie kuchynského náčinia a potrebných spotrebičov, takže bude skvelým pomocníkom vo vašej kuchyni. Kuchynská linka je vyrobená z drevotrieskovej dosky s laminovaním (LDTD). Skrinka je vyrobená z duba sonoma, predná časť dvierok a pracovná doska sú v bielom lesku. Plastové rukoväte sú strieborné.

Dĺžka kuchynskej linky je 260 cm. Kuchynská linka sa skladá z rôznych skriniek rôznych tvarov. Vrchná skrinka nad digestorom s výklopnými dvierkami je vybavená plynovým piestom na lepšie otváranie. Každá zo skriniek má pánty s tlmením. Poradie skriniek je možné zmeniť. Pracovná doska má hrúbku 28 mm. Spodná lišta slúži ako nohy linky.

Skrinka pod drezom sa dodáva bez pracovnej dosky. Spotrebiče a drez nie sú súčasťou kuchynskej linky. Pult má hmotnosť 134,8 kg a dodáva sa v rozloženom stave s jasným návodom na montáž. Jednotlivé skrinky a príslušenstvo sú balené v niekoľkých baleniach. Na upevnenie vrchných skriniek sú súčasťou dodávky upevňovacie lišty na priskrutkovanie k stene pomocou skrutiek a hmoždiniek. Samozrejme, je tu aj spojovacia skrutka, ktorá drží vedenie pohromade. Súčasťou sú aj nastaviteľné nožičky a plastové zámky na ukotvenie spodnej krycej lišty vo farbe dub sonoma.

Súprava obsahuje,Vrchná časť:,Široká závesná skrinka: š60/h31,6/v60 cm,Skrinka s dvierkami a policou: š60/h31,6/v60 cm,Skrinka nad digestorom: š60/h31,6/v/v,Skrinka s dvierkami a policou: š60/h31,6/v60 cm,Spodná časť:,Spodná skrinka pod drez: š80/h44,8/v85 cm,Spodná skrinka s dvierkami a zásuvkou: š60/h44,8/v85 cm,Spodná skrinka s dvierkami: š60/h44,8/v85 cm

Pozrite si aj ďalšie kuchynské skrinky zo série Fiola.

Parametre produktu

  • Povrchová úprava Lesk
  • Výbava S pracovní deskou
  • Délka 260 cm
  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podľa značky

Podobné produkty podľa značky

Prihláste sa do newslettera

Prihláste sa do newslettera