EXT Pracovná doska - hrúbka 38 mm FARBA PRACOVNEJ DOSKY: U12290 antracit

51,00 €

Značka: EXT
Dostupnosť: Skladom

0 hlasov

Do obchodu Omega-nabytok.sk

  • Do obchodu

Do obchodu

Predávame kvalitné pracovné dosky renomovaných nemeckých značiek - Kronospan a Pfleiderer.,Štandardná hĺbka kuchynských dosiek je 60 cm.,Pracovné dosky Kronospan a Pfleiderer sú vyrábané:,Pracovné dosky sú drevotrieskové dosky typu P2, ktoré sú opatrené vysokotlakovým laminátom. Pracovné dosky reprezentujú ideálne riešenie pre povrchy, ktoré vyžadujú zvýšenú odolnosť proti opotrebovaniu, vlhku a teplu. Kolekcia pracovných dosiek Kronospan zahŕňa imitácie povrchov kameňa a dreva a obsahuje tiež moderné farby. Pracovné dosky sa veľmi ľahko udržujú a čistia. Sú odolné voči poškriabaniu.

Charakteristika:,- odolnosť voči oderu, nárazu, teplote a poškriabaniu,- cenovo výhodné,- ľahko sa čistia,- vysoká trvanlivosť a odolnosť,- laminácia cez profil prednej hrany,- odolnosť voči škvrnám v domácnosti,Pracovnú dosku je možné objednať v štandardných rozmeroch: 

40 cm,60 cm,80 cm,100 cm,120 cm,140 cm,180 cm,200 cm,300 cm,400 cm

doska pre rohovú skrinku D12R/90

Pracovnú dosku je možné objednať aj v neštandardnom rozmere - napr. 153 cm, 264 cm, ...,Maximálna dĺžka, ktorú je možné objednať v celku, sú 4 metre. Bočné hrany pracovnej dosky sú ohranené ABS hranou.,Požadovanú dĺžku pracovnej dosky je potrebné uviesť do poznámky.,Cena je uvedená za 1 bežný meter (1bm).,V prípade záujmu dokúpenia tesniacich líšt, rohových líšt a iné, ponuku týchto doplnkov nájdete v kategórii príslušenstvo.,DOSTUPNÉ VZORY:

  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podľa značky

Podobné produkty podľa značky

Prihláste sa do newslettera

Prihláste sa do newslettera