Dolmar Sedacia súprava OSKAR PREVEDENIE: 3-sed s rozkladom

735,00 €

Značka: Dolmar
Dostupnosť: Skladom

0 hlasov

Do obchodu Omega-nabytok.sk

  • Do obchodu

Do obchodu

Oskar je pohodlná pohovka s kvalitným spracovaním detailov. Jednoduché a klasické tvary vytvárajú nadčasový dizajn nábytku. Pre vyšší komfort počas sedenia má pohovka polohovacie opierky hlavy. Na čalúnenie sedacej plochy a opierok rohovej sedacej súpravy je použitá kvalitná PUR pena v kombinácií s pružinami faliste. Predné nohy sú kovové, zadné nohy sú z plastu.,Prevedenie:

- pohovka nemá úložný priestor ani plochu na spanie,- kolekcia Oskar ponúka viacero druhov sedacích súprav, kreslo alebo taburetku /viď. súvisiaci tovar/,- ak vám nevyhovuje rozmer alebo rozloženie, sedačka sa dá vyskladať podľa vašich požiadaviek zo segmentov zobrazených vo fotogalérií,- farebné prevedenie na ilustračnom obrázku: ekokoža - vienna 1,- polohovacie opierky, predné kovové nožičky či kvalitné prešívanie, to sú hlavné výhody kolekcie Oskar

 ,Pohovku je možné objednať v niekoľkých kvalitných látkach a ekokožiach, ktoré sú zaradené do 3 cenových skupín:

1 cenová skupina,2 cenová skupina,3 cenová skupina

Vzorky látok nájdete aj v priložených súboroch. ,Cena sa mení v závislosti od Vami zvolenej skupiny látok. Uvedené ceny platia pre 1. cenovú skupinu. ,Vami zvolené farebné prevedenie uveďte v poznámke pri Vašej objednávke. ,Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!

  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podľa značky

Podobné produkty podľa značky

Prihláste sa do newslettera

Prihláste sa do newslettera