DEOKORK Záhradná ratanová zostava VICTORIA 1+6 (béžová)

2341,00 €

Značka: DEOKORK
Dostupnosť: Skladom

0 hlasov

Do obchodu I-zahradnynabytok.sk

  • Do obchodu

Do obchodu

Dlhá životnosť, pohodlie a jednoduchá údržba. Jedinečný set záhradného nábytku Victoria pre 6 osôb vás nadchne elegantným a účelným dizajnom.,Zostava Victoria obsahuje veľký jedálenský stôl a šesť kresiel z umelého ratanu . Kreslá Victoria majú vďaka stabilnej kovovej konštrukcii vysokú nosnosť (120 kg), takže sa na ne môžete spoľahnúť, aj keď je stôl plný jedla pri rodinnej oslave, či párty s priateľmi. Súčasťou setu je mäkké polstrovanie s poťahmi opatrenými zipsami pre ľahké pranie . Dosku jedálenského stola tvorí pevné tvrdené sklo.,Zostava Victoria je ideálnym rodinným posedením na záhradu. Okrem exteriéru sa bude skvele vynímať aj na záhradkách reštaurácií, v kaviarňach a iných interiéroch , napríklad v zimnej záhrade. Stačí ju doplniť prestieraním, kvetmi, či krásnym obrusom a štýlové posedenie je pripravené.,Pohodlné stolovanie s posedením Victoria,Tajomstvom setu Victoria je technologický pokrok pri spracovaní umelého ratanu , ktorý na súkromných záhradách aj v pohostinstvách nahrádza drahý a trochu problematický pravý ratan. Umelý ratan vydrží oveľa dlhšie a nikdy sa nerozpletie.,Ste majiteľom reštaurácie, kaviarne, cukrárne alebo vinárne? Zaobstarajte si dovnútra a na vonkajšiu záhradku praktický set nábytku, ktorému vaši návštevníci neodolajú! Umelý ratan je takmer bezúdržbový a vzhľadom zapadne do klasických aj moderných exteriérov a interiérov.,10 výhod nábytku z umelého ratanu

Žiadny lacný plast - umelý ratan nie je lacným plastom, ktorý poznáme zo supermarketového záhradného nábytku. Ide o pevný materiál, ktorý vás nezradí.,Pružnosť a pevnosť – nepraská ako plast a nikdy sa nerozpletie ako prírodný ratan, navyše má vysokú nosnosť.,Odolnosť - nábytok zvládne aj horšie poveternostné podmienky, ako je mráz, dážď, či letná horúčavy a zdatne odoláva UV žiareniu.,Zdravotná nezávadnosť – aj keď ide o syntetický materiál, nášmu zdraviu neškodí.,Dlhá životnosť - nábytok z umelého ratanu vďaka svojim vlastnostiam vydrží dlhé roky.,Nepotrebuje údržbu - bohato si vystačíte s vlhkou handričkou a trochou saponátu.,Nevybledne – aj to najostrejšie letné slniečko nenapácha žiadne škody.,Je ľahký - nesporná výhoda pre manipuláciu po záhrade aj uschovanie mimo sezónu.,Je ekologický - materiál je kompletne recyklovateľný.,Nestojí váš ročný plat – ceny nábytku z umelého ratanu sú veľmi priaznivé, a to aj v kategórii luxusných zostáv.

Jednoduchá údržba a skladovanie setu Victoria,Umelý ratan nepotrebuje žiadnu špeciálnu starostlivosť, pri bežnom čistení ho stačí utrieť od prachu a nečistôt. Bohato si vystačíte s mydlovou vodou a následným očistením čistou vodou, prípadne ho môžete povysávať. Nábytok nečistite drôtenkou ani agresívnymi prípravkami. Pri dlhšom používaní nezabudnite na dotiahnutie skrutiek a zbieranie spojov . Umelý ratan je bezúdržbovým materiálom , ktorý vám bude robiť radosť bez zbytočných starostí so starostlivosťou oň.,V prípade zašpinenia polstrov nie je problém ich poťahy vyprať - sú opatrené zipsom. Jednoduché pranie oceníte obzvlášť pokiaľ sa na záhrade často hrajú deti, či domáci miláčikovia. Na bežné upratovanie odporúčame polstre čistiť valčekom na textil.,Hoci umelý ratan vydrží všeličo, zvážte obstaranie obalu na nábytok . PVC plachta posedenie ochráni pred dažďom, prachom a ďalšími nečistotami, takže si aj po veľkej víchrici sadnete na čistý a suchý nábytok. Pokiaľ nebudete nábytok využívať mimo sezóny, uschovajte ho do suchej vetranej miestnosti.,Stručne: prečo zvoliť záhradnú zostavu Victoria?

Praktický set jedálenského stola a šiestich kresiel s vysokou nosnosťou využijete na maximum,,nemusíte nikde zháňať padnúce podušky, sú totiž súčasťou posedenia,,skvelá investícia , pokiaľ vás už nebaví nábytok na jednu sezónu,,unikátne vlastnosti umelého ratanu a jedinečný vzhľad setu nadchnú každého,,ľahká údržba – žiadne špeciálne prípravky, poťahy polstrov je možné sňať a vyprať,,univerzálne použitie v exteriéri aj interiéri ,,odolnosť voči slnku, vetru, dažďu aj vlhkosti.

Zaujalo vás posedenie Victoria? Pokiaľ si niečím nie ste istí, neváhajte sa na nás obrátiť, radi vám poradíme. Vyberajte aj z ďalších ratanových zostáv za skvelé internetové ceny – určite nájdete ideálne posedenie do vašich priestorov. Sestava obsahuje: 1x Záhradný ratanový stôl so sklom VICTORIA 180 x 100 cm (béžový), 6x Záhradné ratanové kreslo VICTORIA (béžová)

  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podľa značky

Podobné produkty podľa značky

Prihláste sa do newslettera

Prihláste sa do newslettera