Celoročný paplón prešívaný predĺžený 140x220 cm

15,10 €

Dostupnosť: Skladom

0 hlasov

Do obchodu Scandishop.sk

  • Do obchodu

Do obchodu

100% polyester  Povrchová látka paplóna býva veľmi často 100% polyester. Jedná sa o nekrčiaci, ľahký a rýchloschnúci materiál. Navyše starostlivosť oň je veľmi jednoduchá. Vďaka mikrovláknam výborne absorbuje vodu a je šetrný k pokožke celého tela. Malou nevýhodou je, že má sklony k žmolkovaniu. Tomu zabránite praním na nízkej teplote a naruby.

Gramáž paplóna Rozhodujúcim faktorom v ktorom ročnom období budete paplón využívať je práve gramáž. Nepísaným pravidlom je, že zimné paplóny začínajú na gramáži 350 g/m2. Pri letných to je o niečo nižšia gramáž, začína obvykle na 150 g/m2. Ak nechcete riešiť gramáž paplónov a ich výmenu podľa ročného obdobia, je možné zvoliť variantu celoročného paplóna. Ten sa prispôsobí Vášmu telu a zaistí potrebný komfort počas celého roka. 

Gramáž: 300 g/m2 Rozmer prikrývky 140 x 220 cm  Predĺžená prikrývka 140 x 220 cm je predĺženým rozmerom na jednolôžkové postele. Zaistí Vám komfort po celú noc. Obľúbená je najmä u vysokých ľudí, ktorí sa často odkopávajú. Jemný a mäkký materiál je príjemný na dotyk a výborne reguluje teplotu.

Rozmer paplóna 140 x 220 cm Predĺžený paplón 140 x 220 cm je predĺženým rozmerom na jednolôžkové postele. Zaistí Vám komfort po celú noc, obľúbený je u vysokých ľudí, ktorí sa často odkopávajú. Jemný a mäkký materiál je príjemný na dotyk a výborne reguluje teplotu.

Výplň paplóna 100% polyester Syntetický materiál, 100% polyester sa využíva ako výplňový materiál do paplónov vo forme guličiek alebo celého rúna. Jedná sa o veľmi ľahký materiál s dobrou tvarovou pamäťou a vyniká taktiež jednoduchou údržbou a nízkou hmotnosťou. Tento typ paplónov je taktiež cenovo prijateľný a obľúbený.

Celoročný paplón  Použitím celoročných paplónov Vám odpadá potreba veľkého úložného priestoru pre uchovanie zimných alebo letných paplónov. Ocenia to predovšetkým ľudia žijúci v menších bytoch. Gramáž celoročných paplónov sa pohybuje od 250 g/m2 do 400 g/m2. Nižšia hodnota je slabšia a vhodná pre prirodzene zahriate osoby, naopak vyššia gramáž je o niečo teplejšia, vhodná pre zimomravejších ľudí. Tento typ paplónov sa prispôsobí Vášmu telu a reguluje teplotu počas celého roka.

Paplón je vhodný do týchto typov postelí Vhodný do jednolôžka, predĺžená dĺžka  Luxusná predĺžená dĺžka do jednolôžkových postelí je obľúbená u vysokých ľudí alebo tých, ktorí majú radi dostatok priestoru. Veľkosť paplóna 140x200 cm je predĺžená dĺžka do jednolôžka, ktorá Vám poskytne kľudný spánok. Vhodný je taktiež do veľkých postelí, kde každý z partnerov preferuje vlastný paplón.

Antialergický paplón <img class="leftimageprod" src="https://cdn.myshoptet.com/usr/www.vyprodejpovleceni.cz/user/documents/upload/Produktové stránky/antialer

  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podľa značky

Podobné produkty podľa značky

Prihláste sa do newslettera

Prihláste sa do newslettera