Bestent Záhradný altánok 3x4m s moskytierkou Glamor Beige
produkt už nie je v ponuke

Bestent Záhradný altánok 3x4m s moskytierkou Glamor Beige

produkt už nie je v ponuke
  • Do obchodu
  • Parametre

Do obchodu

Záhradný altánok je vyrobený z kvalitného materiálu 100% polyester, ktorý zaisťuje maximálnu životnosť a stabilitu celej konštrukcie. Vrchný plášť je odolný voči UV žiareniu. Oceľová konštrukcia s práškovým nástrekom zaručuje maximálnu životnosť a pekný vzhľad.

Výhody produktu

Záhradný altánok je z odolného polyesteru,Má jednoduchú montáž, jeho skladanie trvá cca 30 minút,Stabilitu altánku zabezpečujú konštrukčné prvky primeranej pevnosti,Konštrukcia je vyrobená z ocele s práškovým nástrekom,Altánok je vhodný pre vonkajšie akcie,Altánok chráni pred slnkom,Dá sa použiť aj ako komerčný stan,Má pohodlné závesy, ktoré sa zapínajú na suchý zips,Okrem bočných závesov má altánok na každej strane moskytiéru.

Tolerancia rozmerov +/- 5cm

Rozmery: 3 x 4 x 2,65 m,Rozmery profilov prístrešku: 15 x 15 m,Priemer profilov nôh: 38 mm,Priemer profilov regálov: 16 mm,Materiál látky: 100% polyester,Baldachýn: 160 g / m2,Bočné závesy: 140 g / m2,Farba: Béžová,Závesy so zipsom,Moskytiéra na každej strane,Jednoduchá montáž,Ochrana pred slnkom

Záruka na produkt je 24 mesiacov. No opotrebovanie charakteristické pre daný materiál alebo použitie sa nepovažuje za vadu. Nejde o vadu, pokiaľ z povahy predanej veci vyplýva, že jej životnosť je kratšia než záručná doba a keď pri obvyklom užívaní takej veci dôjde k jej celkovému opotrebovaniu ešte pred uplynutím záručnej doby.,Strecha je spotrebný materiál. Môže sa opotrebovať aj skôr ako za 24 mesiacov, obzvlášť v prípade, ak je strecha dlhú dobu vystavená slnečnému žiareniu.,UPOZORNENIE: V prípade nepriaznivých poveternostných podmienok je nevyhnutné altánok zložiť a uskladniť. Altánok nesmie byť vystavený silnému nárazovému vetru, intenzívnemu dažďu a krupobitiu. Pri vetre s rýchlosťou 1 až 10 km/h použite upevňovacie kolíky. Pri vetre s rýchlosťou od 10 do 30 km/h použite zaťaženia. Pri vetre s rýchlosťou nad 30 km/h altánok nepoužívajte. V prípade výstrah v predpovedi počasia pred silným vetrom alebo pred zlými podmienkami počasia odporúčame altánok zložiť a opätovne ho používať až po zlepšení počasia. Altánok neskladajte, pokiaľ sú steny alebo strecha mokré. Altánok a plachty skladajte až po úplnom uschnutí. V opačnom prípade hrozí ich znehodnotenie plesňou. Vždy používajte kotviace a upevňovacie sady. Nárok na reklamáciu zaniká v prípade nedodržania uvedených prevádzkových pokynov. Poškodenie vplyvom nepriaznivých poveternostných podmienok nie je predmetom reklamácie.

Parametre produktu

  • manufacturer Bestent
  • Dostupnost Skladem
  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podľa značky

Podobné produkty podľa značky

Prihláste sa do newslettera

Prihláste sa do newslettera