Bello G Záhradný ratanový set Ombroso GRANDE

1322,00 €

Značka: Bello G
Dostupnosť: Skladom

0 hlasov

Do obchodu Mojnabytok.sk

  • Do obchodu

Do obchodu

Záhradný ratanový set Ombroso GRANDE má hliníkový rám, ktorý je prepojený s technoratanom najvyššej kvality, je odolný voči nepriaznivým poveternostným podmienkam, odolá dažďu, mrazu či škodlivému UV žiareniu. Záhradný set Ombroso GRANDE má stabilnú konštrukciu a kvalitné prevedenie. Vankúše na sedenie sú v cene výrobku, zabezpečia pohodlné sedenie a zvyšujú pocit komfortu. Obliečka na vankúš je vyrobená z vysoko kvalitnej teflónovej textílie (100% polyester), ktorá ju chráni pred vlhkosťou. Vankúše sú plnené kvalitnou čalúnenou penou (stredne tvrdá - T25). Hrúbka vankúšov je 5 cm. 

Technoratan je odolný voči poveternostným podmienkam, ale pre dlhšiu životnosť nábytku je vhodné zakúpiť aj ochranný kryt nábytku, je tmavošedý, jednodielny, na spodnej časti so sťahovacími šnúrami. Stôl má matné bezpečnostné sklo s hrúbkou 5mm. Set obsahuje 1x stôl a 8x kreslo. Záujem o ochranný kryt je potrebné uviesť do poznámky. 

Farebné prevedenie ratan: 

hnedý melírovaný, hladká štruktúra

Farebné prevedenie doplnky:

vankúše - smotanová,sklo - priehľadné

Materiál: 

technoratan 7-8mm x 1,2 mm,hliník

Rozmery (VxŠxH):

Stôl: 74 x 200 x 100 cm,8x Kreslo: 88 x 59 x 60 cm,šírka opierok - 2,5 cm,výška sedenia 43 cm,hĺbka sedenia 50 cm,šírka sedenia 40 cm

 

Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!

  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podľa značky

Podobné produkty podľa značky

Prihláste sa do newslettera

Prihláste sa do newslettera