Artcam Obývacia stena SOHO 2 Farebné prevedenie: B

508,00 €

Značka: Artcam
Dostupnosť: Skladom

0 hlasov

Do obchodu Omega-nabytok.sk

  • Do obchodu

Do obchodu

Obývacia stena SOHO 2 je vhodná pre zákazníkov, ktorý hľadajú kvalitnú a modernú obývaciu stenu zároveň. SOHO 2 je krásna obývacia stena, ktorá ponúka viacero moderných prvkov. ,Jej vzhľad je inšpirovaný najnovšími trendmi vyznačujúcimi sa čistými tvarmi, vysokým leskom a LED osvetlením presklenných častí. Nábytok je dodávaný v demonte.,LED osvetlenie nie je v cene, ale v prípade záujmu je možné ho doobjednať. ,Je výrobená z:,- DTD laminovaná odolná voči poškriabaniu, vlhkosti a slnečnému žiareniu,- predné plochy vo vysokom lesku a korpusy v mate,- plastové úchytky,Farebné prevedenia v ponuke:

A - korpus biely mat / dvierka čierny lesk,B - korpus biely mat / dvierka biely lesk,C - korpus čierny mat / dvierka biely lesk,D - korpus čierny mat / dvierka čierny lesk,E - korpus dub sonoma mat / dvierka biely lesk,F - korpus dub lefkas / dvierka dub lefkas,G - korpus biely mat / dvierka sivý lesk,H - korpus sivý mat / dvierka biely lesk

Podrobné rozmery v cm: v/d/š

rtv komoda - 37/180/43,vitrína - 192/60/41 ,police 2ks - rozmer 1ks = 20/120/20,komoda - 92/132/38

 Obývacia stena SOHO 2 je dodávaná ako komplet, s možnosťou zakúpenia jednotlivých komponentov samostatne.

Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!

  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podľa značky

Podobné produkty podľa značky

Prihláste sa do newslettera

Prihláste sa do newslettera