ArtBed Detská poschodová posteľ Dominik II Prevedenie: Borovica prírodná

395,00 €

Značka: ArtBed
Dostupnosť: Skladom

0 hlasov

Do obchodu Mojnabytok.sk

  • Do obchodu
  • Parametre

Do obchodu

Poschodová posteľ z borovicového dreva lakovaná tromi vrstvami laku. Posteľ obsahuje: 2x polyuretanové matrace s bavlneným poťahom na zips, rošty, 2 kompletné šuplíky na kolieskach. Posteľ je možné rozložiť na dve samostatné postele. Posteľ je trikrát lakovaná ekologickým, antialergickým a bezzápachovým lakom, ktorý je odolný na zmeny klímy. Lak použitý v procese lakovania patrí do triedy "Ekologicky bezpečné E", čo je najvyššia trieda ekologickosti lakovania. Posteľ má zábranku na hornom aj spodnom poschodí.

Cena poschodovej postele Dominik II zahŕňa: 

2x drevený rošt o hrúbke 20 mm ( silné topoľové drevo - každá lišta má šírku 5 cm ),úložný priestor na kolieskach ,2x matrac - ZDARMA (8cm)

Možnosti farebného prevedenia postele: 

v jednofarebnom prevedení / v dvojfarebnom prevedení ,borovica prírodná,morenie farba: jelša, buk, dub, orech, hruška, oranžová,  kalvados, wenge, modrá, bordová, ružová, capri, grafit,morenie Akryl: grafit, sivá, vanilka, biela, ružová, modrá, tyrkysová, zelená, capucino, koňak 

Rozmery: (DxŠxV) 190 x 87 x 160 cm

Plocha na spanie: 80x180 cm

Nosnosť postele je 80 kg/posteľ. Postel je možné rozložiť na dve samostatné postele. Do poznámky je potrebné uviesť, na ktorú stranu chcete rebrík.

UPOZORNENIE: Zvolené farebné prevedenie prosíme uviesť do poznámky vo Vašej objednávke, farby môžete kombinovať z aktuálneho vzorkovníka, ktorý je vo fotogalérií.  Ak máte záujem o dvojfarebné prevedenie postele, do poznámky uveďte farbu konštrukcie a farbu doplnkov(čelá zásuviek, rebrík, boky...). Variantu ceny si vyberáte podľa toho, v akej farbe je konštrukcia postele.

Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Posteľ je dodávaná v uvedených rozmeroch s ojedinelou toleranciou 1-5 cm.

Parametre produktu

  • Prevedenie Borovica prírodná
  • Rozmer 190 x 87 x 160 cm
  • Plocha na spanie 80 x 180 cm
  • Úložný priestor Áno
  • rošt v cene Áno
  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podľa značky

Podobné produkty podľa značky

Prihláste sa do newslettera

Prihláste sa do newslettera