Alveus Set Meryll 130 + batéria Farba: Drez + batéria Siros - bežová

316,00 €

Značka: Alveus
Dostupnosť: Skladom

0 hlasov

Do obchodu Mojnabytok.sk

  • Do obchodu

Do obchodu

Atraktívny granitalový drez MERYLL 130 je kvalitný drez vyrábaný známou značkou. Ide o drez určený výlučne na aplikáciu na pracovnú dosku s veľkosťou skrinky od 600 mm. Tento jednodrez Vám ponúka okrem iného aj  dostatočný odkvapovací priestor pre Vaše riady. Je dodávaný spolu so sifónom s manuálnym otváraním a odbočkou na umývačku riadu.  MERYLL 130 je vďaka svojím rozmerom 780 X 480 mm vhodným do každej domácnosti aj bez umývačky riadu. Vanička drezu disponuje väčšími rozmermi 460 x 405 x 200 mm, vďaka čomu budete pociťovať väčší komfort aj pri umývaní objemnejších riadov. Drez je dostupný vo viacerých príjemných farebných prevedeniach. Zvýšená pevnosť materiálu a jeho správna údržba je zárukou veľmi dlhej životnosti drezu. Vďaka odolnému a farebne stálemu materiálu GRANITAL Vám teda zaručujeme najlepšiu kvalitu za najnižšiu cenu.

Celkový rozmer (ŠxH) : 780 x 480 mm,Vanička (ŠxHxV) : 460 x 405 x 200 mm,Minimálny vnútorný rozmer skrinky:  60 cm

Set pozostáva zo granitového kuchynského drezu Meryll 130 a kuchynskej batérie. Tento set je dostupný v troch farebných prevedeniach a to: 

čierna,béžová,biela

Pri objednávke je potrebné uviesť farbu v poznámke. 

V cene setu je:

Drez

sifón s manuálnym otváraním,odbočka na umývačku riadu,prepadová mriežka s krytkou,úchytky,2 vyvŕtané otvory (1. na batériu 2. slúži ako prepad)

Batéria

na pracovnú dosku/ drez,flexibilné hadičky

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.

  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podľa značky

Podobné produkty podľa značky

Prihláste sa do newslettera

Prihláste sa do newslettera