Alveus Granitový drez Roll 40 Farba: Biela

144,00 €

Značka: Alveus
Dostupnosť: Skladom

0 hlasov

Do obchodu Mojnabytok.sk

  • Do obchodu

Do obchodu

Nevšedný granitalový drez ROLL 40 je kvalitný drez vyrábaný známou značkou. Predstavuje perfektné riešenie aj v obmedzenom priestore Ide o drez určený výlučne na aplikáciu na pracovnú dosku s veľkosťou skrinky 450 mm.

Tento jednodrez Vám ponúka aj šetrný odkvapávací priestor pre Vaše riady. Je dodávaný spolu so sifónom s excentrickým otváraním a odbočkou na umývačku riadu.

ROLL 40 je vďaka svojím rozmerom 595 x 475 mm vhodným do každej domácnosti. Okruhlá vanička drezu disponuje rozmermi 400 x 160 mm. Je dostupný vo viacerých príjemných farebných prevedeniach. Farebná škála je svetlostála a tento materiiál nie je citlivý ani na UV žiarenie.

Zvýšená pevnosť materiálu a jeho správna údržba je zárukou veľmi dlhej životnosti drezu. Vďaka odolnému a farebne stálemu materiálu GRANITAL Vám teda zaručujeme najlepšiu kvalitu za najnižšiu cenu.

Celkový rozmer (ŠxH) : 595 x 475 mm,Vanička (ŠxHxV) :  400 x 400 x 160 mm,Minimálny vnútorný rozmer skrinky:  50 cm

V cene drezu je :

sifón komplet = odtoková armatúra + zápachový uzáver s odbočkou pre umývačku riadu,otočný sitkový excentrický 3 1/2" ventil s prepadom,2 vyvŕtané otvory na batériu a otočný ventil,úchytky

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.

 

  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podľa značky

Podobné produkty podľa značky

Prihláste sa do newslettera

Prihláste sa do newslettera