Blog

Ako zariadiť kuchyňu, aby sa vám v nej dobre pracovalo?

O kuchyni sa hovorí, že je srdcom domácnosti. Niet divu, že tomu tak je, keď príprava jedla je každodennou nutnosťou. Aj keby ste si varili len rannú kávu a večerný čaj a k tomu namazali chleba, prostredie kuchyne by malo byť zariadené tak, aby ste sa v nej cítili pohodlne. Ako na to?

7 základných zásad moderného dizajnovania kuchyne

Moderné kuchyne 21. storočia sú pragmatickým, funkčným a efektívne usporiadaným priestorom s množstvom integrovaných spotrebičov a sviežim dizajnom. Minimalizmus, ktorý je aktuálne v architektúre a interiérovom dizajne tak populárny, sa premieta aj do projektovania súčasných kuchýň. Ako tento štýl dosiahnuť? Toto sú základné zásady, nosné piliere, moderných kuchýň.

Ako vybrať kuchynskú linku

Kuchyňa je právom nazývaná srdcom domácnosti. Láska prechádza žalúdkom a spoločné hodovanie dokáže ľudí zbližovať. Tiež je priestorom, kde sa trávi pomerne dosť času pri príprave jedla, preto by mala byť zariadená tak, aby sa v nej človek cítil dobre. Na čo si dať pri zariaďovaní kuchyne pozor? Poradíme vám, ako na to, aby vaša kuchyňa bola pre vás pohodlným a príjemným priestorom.